دسته‌بندی نشده

نمایندگی آبگرمکن ایستاده در کرج تعمیرات آبگرمکن ایستاده در کرج بوتان پلار برقی گازی

فردیس، حصارک، عظیمیه،گوهردشت، مهرشهر

نمایندگی آبگرمکن ایستاده در کرج

 

نمایندگی ابگرمکن ایستاده در کرج به طور کلی به دو مدل آبگرمکن ایستاده و آبگرمکن دیواری تقسیم میشوند، که در اصطلاح به آنها مخزن‌دار و بدون مخزن نیز میگویند. آبگرمکن ایستاده نصب آسان و هزینه پایینی نسبت به آبگرمکن های دیگر دارد. آبگرمکن ایستاده که دچار مشکل میشود، لازم است که از تعمیرکار آبگرمکن ایستاده بخواهید مشکل شما را برطرف نماید. جهت سهولت استفاده از کلیه خدمات پس از فروش آبگرمکن ایستاده در کرج، می‌توانید از نمایندگی آبگرمکن ایستاده در کرج کمک بگیرید، که تعمیرات تخصصی آن، تهیه و توزیع قطعات توسط این مجموعه انجام می‌گیرد.
جهت تعمیر ابگرمکن در کرج می توانید با تاسیسات بابامرادی تماس می گیرد.

تعمیرگاه و نمایندگی ما

نمایندگی ابگرمکن ایستاده در کرج

ما مفتخریم تا به صورت کامل حتی ایام تعطیل به شما مصرف کنندگان گرامی خدمت رسانی کنیم. برای اعزام سرویس کار ماهر و بهره‌مندی از خدمات پس از فروش با شماره تلفن نمایندگی آبگرمکن ایستاده در کرج تماس حاصل فرمایید. تا با پشتیبانی فوری، سرویسکار مجاز به محل شما اعزام شود. همچنین این اطمینان خاطر را به شما عزیزان میدهد. که تعمیر و سرویس آبگرمکن ایستاده شما به نحو احسن انجام گیرد است. هدف کیفیت و جلب رضایت شما مشتریان گرامی میباشد.

 انواع برند‌ آبگرمکن‌های ایستاده:

در ایران برندهای مختلفی اقدام به تولید آبگرمکن ایستاده می‌کنند، که بعضی از آنها عبارتند از: آبگرمکن بوتان، آبگرمکن سپهر الکتریک، آبگرمکن جنرال، آبگرمکن ایران شرق، آبگرمکن ارج، آبگرمکن قاینار خزر، آبگرمکن ارج ونمایندگی ابگرمکن سینجر در کرج

مناطق تحت پوشش نمایندگی 

نمایندگی آبگرمکن ایستاده در کرج خدمات تعمیرات، تهیه و توزیع قطعات( اصلی و فابریک)، فروش، سرویس و نصب در سراسر کرج( فردیس، حصارک، عظیمیه،گوهردشت، مهرشهر و… )، آماده خدمت رسانی به شما مصرف کنندگان گرامی میباشد. کافی است با مرکز ما تماس گرفته تا در اسرع وقت یا تعیین وقت توسط شما عزیزان، تکنسین های نمایندگی آبگرمن ایستاده در کرج در محل زندگی یا کار شما حضور یابند.

هزینه تعمیر آبگرمکن ایستاده

در زمینه تعمیرات آبگرمکن ایستاده یکی از دغدغه‌ای مهم که برای کاربران پیش می‌آید، هزنه تعمیر است. نمایندگی آبگرمکن ایستاده در کرج این تضمین را به شما میدهد که: ارزانترین قیمت موجود و بالاترین کیفیت حاضر، خدمات خود را به شما عزیزان ارائه دهد. جهت دریافت خدمات تعمیرات آبگرمکن ایستاده منصفانه با نمایندگی آبگرمکن ایستاده در کرج تماس حاصل فرمایید. تا سرویسکاران و تعمیرکاران کاربلد ما به محل شما اعزام شوند. تکنسین‌های ما با بررسی کارشناسانه هیچ گونه هزینه اضافی به مشتری تحمیل نمی‌گردد.

بررسی انوع آبگرمکن ایستاده 

انواع آبگرمکن که در دو گروه ایستاده و دیواری تقسیم میشوند. که انرژی مصرفی آنها برق، گاز و نفت و یا حتی انرژی تجدید پذیر مانند خورشید میباشد. در ادامه بعضی از آنها را بررسی میکنیم.

ابگرمکن‌های ایستاده( مخزن‌دار) در انواع گازی، برقی، نفتی و… که ارزانترین نوع آبگرمکن موجود هستند. و به ندرت دچار مشکل میشوند، و در اکثر اوقات با تعمیری جزی درست خواهند شد. این نوع آبگرمکن که  بر روی زمین قرار داده میشوند دارای یک مخزن با ظرفیت‌های متفاوت می‌باشند، که قابلیت ذخیره سازی آب بین 20 الی 80 گالن را دارند؛ به نحوی که آب سرد در مخزن وارد شده و در آن توسط برق یا گاز گرم میشود و تا هنگامی که شما، به آن نیاز پیدا کنید گرم می‌ماند* مشکلی که مطرح میشود این است، که آب ذخیره که گرم شده، گرمای خود را به آرامی از دست میدهد، که این امر سبب اتلاف و هدر رفت انرژی میشود، به همین علت بهتر است همیشه درجه حرارت را نسبت به نیاز تنظیم کنید.

آبگرمکن گازی ایستاده 

آبگرمکن ایستاده گازی بیشتر از سایر آبگرمکن‌ها مورد توجه قرار گرفته است. در این نوع دستگاه‌ها که انرژی مصرفی از گاز شهری و یا گاز مایع تحت فشار( LPG ) می‌باشد. شیر پیلوت که در دستگاه تعبیه شده باعث میشود همیشه شعله کوچکی در آن روشن بماند، در صورت عدم وجود شعله پیلوت، سبب میشود گاز در محیط زیاد شده و با کوچکترین جرقه ممکن است باعث انفجار شود.

آبگرمکن ایستاده نفتی

این آبگرمکن که از نوع آبگرمکن‌های قدیمی طلقی میشود. در حال حاضر کمتر مورد استفاده قرار میگیرد یا اصلا استفاده نمی‌شود. کار کردن این آبگرمکن ایستاده نفتی به شکلی است که نفت از کاربراتور به محل حریق رسیده و به وسیله روزنه هایی که تعبیه شده هوا را به آن می‌رساند و احتراق صورت میگیرد و آب گرم میشود.

آبگرمکن ایستاده برقی

آبگرمکن ایستاده برقی به علت نداشتن آلودگی حاصل از احتراق، آن را میتوان بهترین نوع* آبگرمکن معرفی کرد که همانطور از نامش پیداست با برق کار میکند؛ دمای آب توسط ترموستاتی که در آن تعبیه شده اندازه گیری میشود و هر موقع دما به حد نیاز برسد، ترموستات جریان برق را قطع میکند.

*البته بهترین نوع از نظر انرژی مصرفی یا سوختی، آبگرمکن خورشیدی است. که از گرمای خورشید برای گرم کردن آب استفاده میشود که هیچگونه آلودگی زیستی ندارد؛ اما در فصل زمستان به علت تابش کم نور خورشید، پاسخگوی تامین انرژی گرمایی نمیباشد وباید برای تامین آبگرم از روشهای غیره استفاده کرد، از طرفی دیگر هزینه نصب آن بالاست*

خدمات تعمیرات و سرویس 

آبگرمکن‌های ایستاده مانند هر وسله دیگر ممکن است دچار مشکل شود. چنانچه آبگرمکن ایستاده شما دچار مشکل شد و نیاز به سرویس/ تعمیر داشت، نگران نباشید. نمایندگی آبگرمن ایستاده در کرج با داشتن تکنسین‌های کار آزموده و ماهر ، با افتخار آمادگی خود را در جهت خدمت رسانی به شما همراهان گرامی اعلام میکنیم به *صورت دائم حتی ایام تعطیل، در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین کیفت خدمات را ارائه دهیم.

علت گرم نشدن آبگرمکن ایستاده

یکی از مشکلات رایج در آبگرمکن‌ ایستاده مشاهده می‌گردد، مشکل گرم نشدن آبگرمکن ایستاده است. علل های متفاوتی از جمله اینکه انرژی مصرفی چه باشد؟ یا حتی مدل آن چیست!؟ در ادامه به برخی از دلایل شایع میپردازیم:

  • خرابی ترموستات= درجه آب بیش از حد شده و مشکلاتی به جود آورده.
  • مشکل در ترموکوپل= ارتباط پیلوت قطع شده و شمع روشن نمی‌ماند و درجه حرارت آب دچار افت میشود.
  • رسوب گرفتگی مبدل حرارتی= آب دارای املاح زیادی است که در مدتی طولانی تشکیل رسوب میدهند. تجمع این رسوبات باعث افت فشار و کیفیت میشود.
  • روشن نشدن شمعک مشعل= در ایجاد میدان مغناطیسی یا مشکل شل بودن مهره ترموکوپل.
  • نشتی آبگرمکن= گرما در مبدل حرارتی به درستی منتقل نشود.
  • ایراد در مبدل حرارتی= مبدل دچار رسوب یا پوسیدگی و نشتی شده باشد.

 

 

 

 

 

نمایندگی ابگرمکن ایستاده در کرج نمایندگی ابگرمکن ایستاده در کرج نمایندگی ابگرمکن ایستاده در کرج نمایندگی ابگرمکن ایستاده در کرج نمایندگی ابگرمکن ایستاده در کرج

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
تماس فوری